Vítám vás na mém blogu o cestování a poznávání :-)

Ať už se chystáte seknout s prací a vyrazit poznávat svět nebo jen hledáte tipy pro Vaši vysněnou dovolenou, tady je to správné místo, kde najdete inspiraci a chuť objevovat nová místa.

Vždy, když jsem přijela z Asie, spousta lidí mi říkala "jaké to tam je?", "nebáli jste se?", "kolik to stálo?", "já bych to sám/sama nezvládla naplánovat" a tak podobně pořád dokolečka.

Proto jsem se rozhodla, založit blog a psát o svých cestách a zážitcích na nich. Je to můj deníček a zároveň inspirace pro ostatní. Baví mne sepisovat vzpomínky, probírat se fotkami a připomínat si tu krásnou atmosféru poznávání nového. A ze všeho největší radost mám, když se mi podaří někoho inspirovat a navést na tu jeho vysněnou cestu.

Tak vzhůru do čtení a cestování! :-)
A kdo jsem já?

Lenka, 33 let. Vodnář, co nevydrží dlouho na jednom místě. Milovnice dobrého jídla, vína, tetování, retro šatů, koček a samozřejmě také objevování, poznávání a cestování.

Holka, která se po třicítce zbláznila, opustila jistotu teplého místečka ve stabilní práci, aby se vrhla do nejistých vod sezónní práce a začala si plnit své sny. Konkrétně cestovatelské sny, kterým úplně propadla. Jak to všechno začalo a co tomu předcházelo si můžete přečíst v článku Jak jsem se dostala k cestování.

Aktuálně na cestě po Asii, která je jiná v tom, že ji z větší části absolvuji sama. Jste stejně zvědaví, co mě čeká a nemine jako já? Sledujte FB, instagram nebo blog a buďte v tom se mnou: -)
Pokud budete mít jakékoli dotazy k cestování, článkům, místům, budete chtít poradit s letenkami, ubytováním, plánováním nebo prostě jen tak pokecat a povzbudit, jsem pro Vás k dispozici na mailu videtcelysvet@gmail.com nebo ještě rychleji na Messengeru přes Facebook.